Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Şubelere Hızlı Erişim
Ana Başlıklar
ÖZLEDİKLERİMİZ..
Sevgili özel Pak Ağabeyimiz..

Taziye Defterine Yazınız
İlave Sayfalar
Faydalı Linkler
Meteorolojik Bilgiler & Linkler
Site Kullanımı Hakkında
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

3. GELENEKSEL LATMOS ZİRVE TRANS FAALİYETİ (1374 M.)
3. GELENEKSEL LATMOS ZİRVE TRANS FAALİYETİ (1374 M.)
Soru Sormak İçin Tıklayınız Yazıcıya Uygun Görünüm Sayfayı Tavsiye etmek için tıklayınız. 3. GELENEKSEL LATMOS ZİRVE TRANS FAALİYETİ (1374 M.) - Konusunu Facebook ta yayınlamak için tıklayınız. 3. GELENEKSEL LATMOS ZİRVE TRANS FAALİYETİ (1374 M.) - Konusunu Twitter da yayınlamak için tıklayınız.  Sık Kullanılanlara Eklemek için tıklayınız
3. GELENEKSEL LATMOS ZİRVE TRANS FAALİYETİ (1374 M.)
3. GELENEKSEL LATMOS ZİRVE TRANS FAALİYETİ (1374 M.)

Tarih: 12 Kasım – 13 Kasım 2016 (Cumartesi – Pazar)

Katılım koşulları: Katılmak için aşağıdaki duyuruyu eksiksiz okumanız ve rehbere isim yazdırmanız mecburidir. Başka bir şubemizin üyesi veya farklı bir kulübün sporcusu iseniz başkanınızın veya ilgili yöneticinizin bize isim yazdırması gereklidir. Genç Dağcı Projesi kapsamında 15-25 yaş arası gençlerden yol ücreti dahil hiç bir ücret alınmayacaktır.
 
Faaliyet hakkında: 11 Kasım 2016 Cuma akşamı saat 19.30'de Selçuk'tan hareket edecek olan aracımız saat 20.30'de Söke'de olacak. Diğer arkadaşlarımızla buluşup alışveriş yaptıktan sonra araçlarımızla Bağarcık – Asarkale’ye ulaşacağız. Yol üzerinde inip birkaç km. yürüdükten sonra kampımızı kuracağımız alana varacağız. Ay tanrıçası Selene'nin ışığında keyifli bir kamp yapacağımız alanda su da mevcut. 12 Kasım Cumartesi sabahı kahvaltı sonrası kampımızı toplayarak sırt hattını izleyerek 8 km. civarında yürüyerek Latmos Dağının 1374 metre yükseklikteki Tekerlek Kaya zirvesine çıkmayı deneyeceğiz. Tekerlek kaya altında korunaklı bir yerde yemek molası verip dinleneceğiz. Baca inişi sonrası yaklaşık 4 km. aşağı doğru yürüyerek Arap Avlusu olarak da bilinen Stalos Manastırına ulaşacağız. Kampımızı manastır civarında kurup zaman kalırsa freskleri gezeceğiz. Yemek yiyerek geceyi Manastır civarında geçireceğiz. 13 Kasım Pazar sabahı erken saatte kalkıp 10 km. sürecek olan kral yolu olarak da bilinen döşeli yolu izleyerek Herakleia Antik Kentinin bulunduğu Kapıkırı köyüne ulaşacağız. Burada Bafa gölü manzarası eşliğinde güzel bir yemek ile kendimizi ödüllendirecek ve faaliyeti sonlandıracağız.

Hava durumu: Güncellenen hava durumunu aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
http://www.mountain-forecast.com/peaks/Latmus/forecasts/1353

Uyarılar: Rehber gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir.

Hareket yeri ve saati: Aracımız 11 Kasım Cuma akşamı saat 19.30'de otogar karşısındaki ADD Ahmet Ferahlı Parkından hareket edecek. Katılacakların hareket saatinden en az 15 dakika önce gelmeleri mecburidir.

Selçuk dışından katılacaklar:
Selçuk’a tüm ulaşım yollarıyla seyahat etmek mümkündür. Kara yolu ile İzmir-Aydın Otoyolu, Hava yolu ile Adnan Menderes Havalimanı, Demiryolu ile İzmir’den (Basmane) – Selçuk – Denizli yönüne giden tren seferleri kullanılabilir. Selçuk ilçesi, İzmir-Aydın kara ve demiryolu üzerinde kurulmuştur bu nedenle birçok şehirlerarası seyahat firması ile Selçuk ilçesine ulaşmak mümkündür. Bizimle iletişime geçerseniz rehber ve yöneticilerimiz size yardımcı olacaklardır.

Başvuru ve iletişim:
Rehber: Özgür Aydoğan
Telefon: 0542 584 53 87
E-posta: ozguraydogan62@hotmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/groups/zirveselcuk/
Facebook English: https://www.facebook.com/groups/zirvemountaineeringselcuk/
Facebook Bisiklet: https://www.facebook.com/groups/zirveselcukbisiklettakimi
Twitter: https://twitter.com/#!/ZirveSelcuk
Web site: http://www.zirvedagcilik.net/
Bu Başlıktaki Diğer Konular  (Tüm Ürünleri Göster)
           
 AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)  AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)
 Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu  Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu
 Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)  Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)
 Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)  Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)
 Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)  Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)
 Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu  Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu
 Minik Dağcılarla Kamp  Minik Dağcılarla Kamp
 Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)  Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)
 Selçuk - Naipli Bisiklet Turu  Selçuk - Naipli Bisiklet Turu
 GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)  GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)
 Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)  Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)
 Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti  Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti
 SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ  SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ
 Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı  Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı
 Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)  Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)
bursa şubesi bolkarlar aydos dağı satılık charlet- moser pulsar buz kazması güzelçamlı - aydınlık koyu doğa yürüyüşü ve deniz etkinliği izmir yaklaşan etkinlikler... dağcılık tırmanış kuralları yönetmeliği 22 ağustos - 28 ağustos 2009 kaçkar dağları istanbul şubesi ilk yardım eğitimi 2003 aralık olympos - muğla şubesi söke şube etkinlik programı zirve dağcılık denizli-taşyaran vadisi faaliyeti mangırcı kuzey duvarı- fıre thru the crux rotası narlıdere tırmanış bahçesi- ömer kalkanlı satılık feathered friends rock&ıce kaztüyü parka gürle şelalesi ve kayası / doğa yürüyüşü (bursa şube) klaros - özdere doğa yürüyüşü ve kültür turu ( izmir etkinliğidir ) zirve dağcılık denizli-honaz dağı kamplı faaliyeti yunanistan olimpos dağ maratonu 2013 yılı dağcılık programı ahmetli-çıplak değirmen-alahıdır zirve dağcılık denizli altındere faaliyeti
Zirve dağcılık
Site İçi Arama Motoru
 
Anahtar kelime giriniz.
Detaylı arama için tıklayın
Yazarlarımız
İkinci El Malzeme  daha fazlası için tıklayınız.
Bildirimler  daha fazlası için tıklayınız.
İndirim Bildirileri almak için tıklayınız.Erken uyarı: 3. GELENEKSEL LATMOS ZİRVE TRANS FAALİYETİ (1374 M.) hakkındaki güncellemeleri bildir.
Tavsiye Edin
 
Konuyu arkadaşınıza göndermek ister misiniz?
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Copyright ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ © 2017
Genel Başkan :ORHAN KOZAN Tel: 0532.762 73 65 ( cep ) - 0232.311 12 71 (iş) - eposta: orhan_kozan@yahoo.com - genel_merkez@zirvedagcilik.net
Genel Merkez : Kıbrıs Şehitleri Caddesi Can Yücel Sokağı ( 1452 sok ) No:2/2 Alsancak / IZMIR Kulüp Tel : 0/232/464 09 53 (Haftaiçi günlerde 15.-20.00 arası açıktır )
Tasarım : Bilgehan Selçuk - 0/554/4001853

 Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, kulübümüz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.