Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Şubelere Hızlı Erişim
Ana Başlıklar
ÖZLEDİKLERİMİZ..
Sevgili özel Pak Ağabeyimiz..

Taziye Defterine Yazınız
İlave Sayfalar
Faydalı Linkler
Meteorolojik Bilgiler & Linkler
Site Kullanımı Hakkında
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

4. GELENEKSEL ALADAĞLAR ŞENLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)
4. GELENEKSEL ALADAĞLAR ŞENLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)
Soru Sormak İçin Tıklayınız Yazıcıya Uygun Görünüm Sayfayı Tavsiye etmek için tıklayınız. 4. GELENEKSEL ALADAĞLAR ŞENLİĞİ (SELÇUK ŞUBE) - Konusunu Facebook ta yayınlamak için tıklayınız. 4. GELENEKSEL ALADAĞLAR ŞENLİĞİ (SELÇUK ŞUBE) - Konusunu Twitter da yayınlamak için tıklayınız.  Sık Kullanılanlara Eklemek için tıklayınız
Önemli !   Etkinlik Tarihi :    22 Temmuz 2017, Cumartesi .
4. GELENEKSEL ALADAĞLAR ŞENLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)
4. GELENEKSEL ALADAĞLAR ŞENLİĞİ

Tarih: 22-23 Temmuz 2017

Katılım koşulları: Koşullar için Şube Başkanı ile görüşünüz. Selçuk Şube üyelerinden araç ücreti alınmayacaktır.

Faaliyet hakkında: Kulübümüzün 4. Geleneksel Aladağlar Şenliği Emli Vadisinde gerçekleştirilecektir. Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün genel merkez etkinliği olan bu etkinliğe katılım için Selçuk, Söke ve Kuşadası Şubeleri olarak ortak otobüs kaldırıyoruz. Adını "Aladağlar Otobüsü" koyduğumuz araçta yer tükenmeden şubeniz ile temasa geçmeniz önemlidir. Faaliyetin kamplı bölümüne yeterli malzemesi olan tüm üyelerimiz iştirak edebilir, tırmanmasalar bile kamp alanına kadar kamp yükü ile yürüyerek idman yapabilir, kampın tadını çıkarıp çevrede kısa dağ yürüyüşleri yapabilirler.

Zirve tırmanışlarına katılmak isteyenler ise eğitim durumları ve tecrübelerine uygun olarak çeşitli zorluklardaki tırmanışlara Şube Başkanlarının izni ve bilgisi ile katılabilirler. Katılım için kulüp üyemiz olunması, kamp malzemesi ve kaskının bulunması gerekliliktir. Teknik tırmanış içeren dağlar için rehberler ayrıca malzeme ve yeterlik konusunda bilgilendirme yapacaklar ve ekiplerini belirleyeceklerdir. Tırmanılacak zirveler ve rehberleri ile ilgili bilgiler buradan ayrıca duyurulacaktır.

NOT: Şenliğe gelecek ekibin bir kısmı ile etkinlik sonrası hemen dönmeyerek 24-29 Temmuz tarihlerinde Sokullupınar- Karayalak - Yedigöller - Hacer Boğazı transı ve zirve tırmanışları yapılacaktır. Katılmak isteyenlerin faaliyet sorumlusuna isimlerini bildirmeleri gerekmektedir.

Hareket yeri ve araç güzergâhı:
Aracımız saat 21.00’da Selçuk Otogarı karşısında bulunan ADD Ahmet Ferahlı Parkı önünden hareket edecek. Çevre ilçeler ve İzmir, Aydın gibi il merkezlerinden gelecek ve aracımızdan faydalanacak arkadaşlarımız otogara gelen dolmuş saatlerini öğrenerek faaliyete dahil olabilirler.

Başvuru ve iletişim için:
Faaliyet sorumlusu: Zehra Taşdöven
Tel: +90 536 491 24 21
E-posta: selcukzirve@hotmail.com
Facebook grup: http://www.facebook.com/groups/25687304585/
Facebook English version: https://www.facebook.com/groups/zirvemountaineeringselcuk/?fref=ts
Twitter: https://twitter.com/#!/ZirveSelcuk
Web site: http://www.zirvedagcilik.net/
Bu Başlıktaki Diğer Konular  (Tüm Ürünleri Göster)
           
 AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)  AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)
 Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu  Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu
 Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)  Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)
 Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)  Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)
 Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)  Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)
 Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu  Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu
 Minik Dağcılarla Kamp  Minik Dağcılarla Kamp
 Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)  Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)
 Selçuk - Naipli Bisiklet Turu  Selçuk - Naipli Bisiklet Turu
 GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)  GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)
 Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)  Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)
 Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti  Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti
 SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ  SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ
 Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı  Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı
 Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)  Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)
satılık ferrino snowbound 2 çadır uncubozköy-eski pomak köyü - turgutalp - sultanyaylası doğa yürüyüşü ( izmir ) demavent-iran, 7 ağustos 2008 aladağlar - demirkazık tepesi satılık black diamond sabretooth krampon zirve dağcılık selçuk şubesi etkinlik duyurusu 3. geleneksel latmos zirve trans faaliyeti (1374 m.) hakkari faaliyetlerimiz spil oduncu yolu bel fıtığı, menüsküs ve orta yaş sporu üzerine.. uluslararası kaya derecelendirme sistemi baton kullanımı dağcılık ve ok olmak emniyet kemerleri urganlı cambazlı doğa yürüyüşü ( izmir ) dağtekke köyü doğa yürüyüşü (selçuk şube) mermeroluk - bozdağ kozbeyli çilek vadisi yürüyüşü kaynaklar-nif -zirve dağcılık selçuk todosk 19.ulusal yaz dağcılık şenliği (selçuk şube)
Zirve dağcılık
Site İçi Arama Motoru
 
Anahtar kelime giriniz.
Detaylı arama için tıklayın
Yazarlarımız
İkinci El Malzeme  daha fazlası için tıklayınız.
Bildirimler  daha fazlası için tıklayınız.
İndirim Bildirileri almak için tıklayınız.Erken uyarı: 4. GELENEKSEL ALADAĞLAR ŞENLİĞİ (SELÇUK ŞUBE) hakkındaki güncellemeleri bildir.
Tavsiye Edin
 
Konuyu arkadaşınıza göndermek ister misiniz?
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Copyright ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ © 2017
Genel Başkan :ORHAN KOZAN Tel: 0532.762 73 65 ( cep ) - 0232.311 12 71 (iş) - eposta: orhan_kozan@yahoo.com - genel_merkez@zirvedagcilik.net
Genel Merkez : Kıbrıs Şehitleri Caddesi Can Yücel Sokağı ( 1452 sok ) No:2/2 Alsancak / IZMIR Kulüp Tel : 0/232/464 09 53 (Haftaiçi günlerde 15.-20.00 arası açıktır )
Tasarım : Bilgehan Selçuk - 0/554/4001853

 Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, kulübümüz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.