Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Şubelere Hızlı Erişim
Ana Başlıklar
ÖZLEDİKLERİMİZ..
Sevgili özel Pak Ağabeyimiz..

Taziye Defterine Yazınız
İlave Sayfalar
Faydalı Linkler
Meteorolojik Bilgiler & Linkler
Site Kullanımı Hakkında
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Dağcılık Temel Eğitimi (Söke-Selçuk-İzmir ortak faaliyet)
Dağcılık Temel Eğitimi (Söke-Selçuk-İzmir ortak faaliyet)
Soru Sormak İçin Tıklayınız Yazıcıya Uygun Görünüm Sayfayı Tavsiye etmek için tıklayınız. Dağcılık Temel Eğitimi (Söke-Selçuk-İzmir ortak faaliyet) - Konusunu Facebook ta yayınlamak için tıklayınız. Dağcılık Temel Eğitimi (Söke-Selçuk-İzmir ortak faaliyet) - Konusunu Twitter da yayınlamak için tıklayınız.  Sık Kullanılanlara Eklemek için tıklayınız
Dağcılık Temel Eğitimi (Söke-Selçuk-İzmir ortak faaliyet)

 

Merhaba

Yapılacak temel eğitim sadece yüksek dağ faaliyetlerine ve kaya tırmanışı faaliyetine katılanları değil doğa yürüyüşü yapanlarıda ilgilendiriyor. Doğada gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde kendinize yetebilmek ve daha bilinçli olmak adına bu eğitimler oldukça önemlidir. Bu eğitimlerin kaçırılmamasını ve eğitimlere bütün üyelerimizin katılmasını şiddetle öneriyoruz.

Özel Pak hocamızın dağcılık-kaya tırmanışı eğitimlerinin ve faaliyetlerinin gelişmesi adına büyük emek harcadığı ve uğruna ömrünü verdiği Kirazlı kaya tırmanış bölgesinde, emeklerinin devam ettirilmesi adına temel dağcılık ve kaya tırmanışı eğitimi düzenlenecektir. Bu vesileyle Özel Pak hocamızı da anmış olacağız. Eğitim bilgileri aşağıdaki gibidir:

Eğitim Niteliği: Teori + Uygulama
Tarih: 10-13 Şubat 2011
Eğitmen: Murat AKAY

- Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyesi herkes eğitime katılabilir.
- Eğitimin ilk aşaması 10-11 şubat tarihlerinde, iki akşam boyunca 4+4 olacak şekilde toplam 8 saatlik teorik eğitimden oluşacaktır. Teorik eğitim saat 19.00'da Zirve Dağcılık Selçuk Şubesinde verilecektir.
- Teorik eğitimlerin ardından 12-13 şubat tarihlerinde Kirazlı kaya tırmanış rotaları bölgesinde uygulamalı tırmanış eğitimi verilecektir.
- Uygulamalı eğitim kamplı olacaktır. Kamplı katılmak isteyenlerin malzeme yönünden eksiklerinin olmaması gerekmektedir. Kamp bölgesine ulaşım sorunu olmayanlar kamplı konaklama haricinde günübirlik katılım da sağlayabilirler.
- Eğitime katılmak isteyenlerin aşağıdaki irtibat numaralarını arayarak isimlerini mutlaka kayıt ettirmeleri gerekmektedir:

Aydın (Söke) ve çevre ilçelerden katılmak isteyenler için:
Türker ADAKALE 0535 637 88 98

Selçuk ve çevresinden katılmak isteyenler için:
Özgür AYDOĞAN 0542 584 53 87

İzmir'den katılım için:
Orçun İpekoğlu 0532 525 61 22

Önemli not: Eğitim faaliyeti katılım payı günlük 10 TL dört gün için 40 TL olacaktır.

Uygulamalı eğitimlerin gerçekleşeceği Kirazlı bölgesine Selçuk Şube önünden minibüs kalkacaktır.
 

Bu Başlıktaki Diğer Konular  (Tüm Ürünleri Göster)
           
 AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)  AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)
 Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu  Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu
 Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)  Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)
 Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)  Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)
 Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)  Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)
 Minik Dağcılarla Kamp  Minik Dağcılarla Kamp
 Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)  Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)
 Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu  Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu
 Selçuk - Naipli Bisiklet Turu  Selçuk - Naipli Bisiklet Turu
 GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)  GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)
 SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ  SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ
 Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti  Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti
 Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)  Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)
 Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı  Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı
 Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)  Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)
kanyoning istanbul şube 12-aralık-2010 pazar ballıkayalar-denizli-mollafenari turu aladağlar- sulağan kaya ilk kış tırmanışı, 1995 11.02.2006 tarihli aladaglar kazası- aladağlar - huddosk kaçkar dağı haritası kavaklıdere-horzum keseller mağaracılık istanbul şube 16-ekim-2010 cumartesi zeytince doğa yürüyüşü farklı bir spor dalı - dağcılık gaziantep şube etkinlik programı ankara şubemiz saat 20 de trt radyo1'de erciyes dağı zirve tırmanışı (3.917 m.) - istanbul şube gürle şelalesi ve kayası / doğa yürüyüşü (bursa şube) gaziantep şube - sofdağı ışıklı köyü yürüyüş etkinliği 41 zirveler - erzurum temsilciliği - kackar-palandoken faalıyetleri samos bisiklet turu (yunanistan) - selçuk şube selçuk şube doğa yürüyüşü ve kültür turu khan tengri kuzey rotası tırmanışı değirmendere - karacadağ - özdere doğa yürüyüşü ( izmir ) lösev için yürüyoruz
Zirve dağcılık
Site İçi Arama Motoru
 
Anahtar kelime giriniz.
Detaylı arama için tıklayın
Yazarlarımız
İkinci El Malzeme  daha fazlası için tıklayınız.
Bildirimler  daha fazlası için tıklayınız.
İndirim Bildirileri almak için tıklayınız.Erken uyarı: Dağcılık Temel Eğitimi (Söke-Selçuk-İzmir ortak faaliyet) hakkındaki güncellemeleri bildir.
Tavsiye Edin
 
Konuyu arkadaşınıza göndermek ister misiniz?
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Copyright ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ © 2015
Genel Başkan :ORHAN KOZAN Tel: 0532.762 73 65 ( cep ) - 0232.311 12 71 (iş) - eposta: orhan_kozan@yahoo.com - genel_merkez@zirvedagcilik.net
Genel Merkez : Kıbrıs Şehitleri Caddesi Can Yücel Sokağı ( 1452 sok ) No:2/2 Alsancak / IZMIR Kulüp Tel : 0/232/464 09 53 (Haftaiçi günlerde 15.-20.00 arası açıktır )
Tasarım : Bilgehan Selçuk - 0/554/4001853

 Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, kulübümüz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.