Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Şubelere Hızlı Erişim
Ana Başlıklar
ÖZLEDİKLERİMİZ..
Sevgili özel Pak Ağabeyimiz..

Taziye Defterine Yazınız
İlave Sayfalar
Faydalı Linkler
Meteorolojik Bilgiler & Linkler
Site Kullanımı Hakkında
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Efes Surları Arkeoloji Yürüyüşü (Selçuk Şube)
Efes Surları Arkeoloji Yürüyüşü (Selçuk Şube)
Soru Sormak İçin Tıklayınız Yazıcıya Uygun Görünüm Sayfayı Tavsiye etmek için tıklayınız. Efes Surları Arkeoloji Yürüyüşü (Selçuk Şube) - Konusunu Facebook ta yayınlamak için tıklayınız. Efes Surları Arkeoloji Yürüyüşü (Selçuk Şube) - Konusunu Twitter da yayınlamak için tıklayınız.  Sık Kullanılanlara Eklemek için tıklayınız
Efes Surları Arkeoloji Yürüyüşü (Selçuk Şube)

 

Efes Surları Arkeoloji Yürüyüşü

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi 13.11.2011 pazar günü Efes surlarında arkeoloji yürüyüşü düzenliyor.

Efes surları rotasında yürüyen katılımcılar hafta sonu iyi vakit geçirmek dışında surlar çevresindeki muhteşem manzarayı görme ve güzel fotoğraflar çekme imkanı bulabilecekler. Sevgi Dökmetepelioğlu'nun rehberlik edeceği yürüyüş için 13.11.2011 tarihinde saat 8.30’da Zirve Dağcılık Selçuk Şubesinde toplanılacak. Katılımcılar daha sonra sur yakınlarındaki yürüyüşün başlayacağı noktaya araçlar ile gidecekler, geri dönüş ise yaya olarak gerçekleşecek. Doğa yürüyüşü hakkında bilgi edinmek isteyenler Zirve Dağcılık Selçuk Şubesine aşağıdaki adres ve telefonlardan ulaşabilirler.

Sevgi Dökmetepelioğlu - 0506 245 19 59

Bilgi için:
Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi
Atatürk mahallesi St. Jean caddesi No:1 Selçuk - İzmir
(St. Jean yokuşu başında solda ABC poliklinik üstünde)
selcukzirve@hotmail.com

Uyarılar:
"Daha rahat bir yürüyüş için ayak bileğinizi kavrayan, sert tabanlı bir ayakkabı tercih etmenizi, ayak zedelenmelerine karsı çift çorap giymenizi, mevsim koşullarına uygun (bere, eldiven, yedek çorap, polar mont, yağmurluk tozluk) giyinmenizi tavsiye ederiz. Yanınızda getirdiğiniz bütün eşyalarınızı içine alacak büyüklükte (orta boy) bir sırt çantası isinizi görecektir. Çantanızda kişisel eşyalarınız haricince fener ya da kafa lambası, düdük, 2 litreye yakin su, günlük yiyecekleriniz ve yürüyüş esnasında kaybedeceğiniz enerjiyi karşılamak isin fındık, kuru uzum, kuru kayısı gibi doğal şeker türevlerini bulundurmanızı tavsiye ederiz."

 

Bu Başlıktaki Diğer Konular  (Tüm Ürünleri Göster)
           
 AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)  AKDENİZ’DE KANYONLAR VE ANTİK KENTLER ETKİNLİĞİ (SELÇUK ŞUBE)
 Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu  Güzelçamlı - Milli Park - Samos Tekne Turu
 Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)  Zirve Dağcılık Aladağlar Şenliği (Selçuk Şube)
 Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)  Marmara Adası Çadırlı Kampı (4-5 Eylül)
 Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)  Selçuk - Mursallı Bisiklet Turu (Selçuk Şube)
 Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu  Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi Etkinlik Duyurusu
 Minik Dağcılarla Kamp  Minik Dağcılarla Kamp
 Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)  Munzurlara Büyülü Yolculuk (Selçuk Şube)
 Selçuk - Naipli Bisiklet Turu  Selçuk - Naipli Bisiklet Turu
 GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)  GİRİT- RODOS KEŞİF VE MACERA TURU (SELÇUK ŞUBE)
 Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)  Gaziantep - Urfa - Mardin - Nemrut Keşif Gezisi (Selçuk Şube)
 Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti  Selçuk - Samos (YUNANİSTAN) Dostluk Faaliyeti
 SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ  SELÇUK ŞUBE 8-9-10 EKİM 2010 GÖREME-AVANOS-HACIBEKTAŞ-NEVŞEHİR-ÜRGÜP GEZİSİ
 Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı  Selçuk Şube Paşa Yaylası Çadırlı kampı
 Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)  Beşparmak Dağı Kamplı Faaliyeti (Mount Latmus)
büyük demirkazık kuzey duvarı tırmanış güncesi selçuk şube bozdağ doğa yürüyüşü idilli köyü doğa yürüyüşü (gaziantep) ahmetli-çıplak değirmen-alahıdır satılık bestard top mountaın ıı dağcı botu güzelçamlı - milli park - samos tekne turu serindere, (izmit ) arama-kurtarma eğitim kampı emler (3723m) bati sirti rotasi faaliyet raporu alain robert bel fıtığı, menüsküs ve orta yaş sporu üzerine.. 18 nisan 2010 özel pak ormanı ağaç dikme faaliyeti zirve dağcılık ve doğa sporları kulübü gaziantep şubenin öncülüğündeki ağaç dikim etkinliği gömbe-akdağ uyluk tepe tırmanışı faaliyet raporu zirve dağcılık selçuk şubesi yeni yerinde... priene z yolu (muğla şube) zirve kocaeli 22.hafta duyurusu selçuk şube "canlıtavuk - şirince köyü" doğa yürüyüşü dalyan tekne turu/kral mezarları/iztuzu faaliyeti bisiklet faaliyeti (selçuk şube) honaz dağı zirve tırmanışı (selçuk şube)
Zirve dağcılık
Site İçi Arama Motoru
 
Anahtar kelime giriniz.
Detaylı arama için tıklayın
Yazarlarımız
İkinci El Malzeme  daha fazlası için tıklayınız.
Bildirimler  daha fazlası için tıklayınız.
İndirim Bildirileri almak için tıklayınız.Erken uyarı: Efes Surları Arkeoloji Yürüyüşü (Selçuk Şube) hakkındaki güncellemeleri bildir.
Tavsiye Edin
 
Konuyu arkadaşınıza göndermek ister misiniz?
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Copyright ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ © 2017
Genel Başkan :ORHAN KOZAN Tel: 0532.762 73 65 ( cep ) - 0232.311 12 71 (iş) - eposta: orhan_kozan@yahoo.com - genel_merkez@zirvedagcilik.net
Genel Merkez : Kıbrıs Şehitleri Caddesi Can Yücel Sokağı ( 1452 sok ) No:2/2 Alsancak / IZMIR Kulüp Tel : 0/232/464 09 53 (Haftaiçi günlerde 15.-20.00 arası açıktır )
Tasarım : Bilgehan Selçuk - 0/554/4001853

 Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, kulübümüz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.