Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Şubelere Hızlı Erişim
Ana Başlıklar
ÖZLEDİKLERİMİZ..
Sevgili özel Pak Ağabeyimiz..

Taziye Defterine Yazınız
İlave Sayfalar
Faydalı Linkler
Meteorolojik Bilgiler & Linkler
Site Kullanımı Hakkında
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Kulüp Üyeliği
Kulüp  Üyeliği
Soru Sormak İçin Tıklayınız Yazıcıya Uygun Görünüm Sayfayı Tavsiye etmek için tıklayınız. Kulüp  Üyeliği - Konusunu Facebook ta yayınlamak için tıklayınız. Kulüp  Üyeliği - Konusunu Twitter da yayınlamak için tıklayınız.  Sık Kullanılanlara Eklemek için tıklayınız
Kulüp Üyeliği

ÜYELİK BİLGİLERİ


Kulübümüz 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olmasına açıktır. Üye olmak isteyenler aşağıdaki formları hazırlayarak başvurdukları takdirde başvuru tarihinden itibaren üye kabul edilir ve etkinliklerimizde buna göre işlem görürler . İlk Yönetim Kurulu toplantısında üyelik durumları hakkında karar verilerek kendilerine Üye Kartı çıkartılır.

Kulüp Üyeliğimiz gerekli evraklar aşağıda belirtilmistir.

 

* Üye kayıt formu
*
Eğitim Risk Formu
*
Sporcu Tescil Fişi
, Sağlık İzin Belgesi ve ekleri
* 2 Nüfus Fotokopisi
* 5 adet vesikalık fotoğraf

* Üyelik Giriş Ücreti 40.- TL dir. Kulüp Kimlik Kartı, Sporcu Lisansı vb. masraflar için bir kereye mahsus alınır

* 2013 ve 2014 yılları için aylık aidatımız 5.-TL. dir. ( Yıllık 60.-TL )

* Ankara Şubemiz için Tescil Fişi

* Ankara Şubemiz için İlişiksiz belgesi

 

NASIL ÜYE OLUNUR: 


Üyelik aidatlarını 2013 ve 2014 yılları için yıllık 60.-TL olarak topluyoruz. Üye olmak için
üyelik başvuru formu, 2 Nüfus Cüzdanı fotokopisi ,5 foto , yıllık aidat ve 40.-TL masraflara karşılık Giriş Ücreti (toplam 100.-TL yapıyor) ,sporcu tescil fişi,sağlık izin belgesi ve imzalı Eğitim Risk Formu gerekiyor.

Adınıza Dağcılık Federasyonundan kulüp lisansı çıkaracağımız için , daha önceden Dağcılık Federasyonundan ferdi lisans aldı iseniz bize getirmeniz, başka herhangi bir kulübün yada federasyonların lisanslı sporcusu iseniz , kulübümüze üye olmanızda sakınca olmadığına dair yazı almanız gerekiyor.

Bir aylık tanışma döneminin ardından tüm belgelerinizi tamamlayıp yönetime teslim etmelisiniz.Yönetim kurullarımız en geç ayda bir yaptığı toplantılarda üyelik taleplerini karara bağlamaktadır.

 

 

 

Bu Başlıktaki Diğer Konular
           
   Kulüp Üyeliği  Şu an bu konuyu inceliyorsunuz
 Formlarımız  Formlarımız
depreme hazırlık el kıtabı artemis kutsal yolu (2. etap) ağrı trans - 2005 simon’un sırtı yürüyüşü selçuk şube havutçulu-naipli-gümüşköy doğa yürüyüşü ve piknik istanbul şube 12-aralık-2010 pazar ballıkayalar-denizli-mollafenari turu kaçkar transı 23-31 ağustos 2014 narlıdere tırmanış bahçesi- ömer kalkanlı 2. fotoğraf yarışması değirmendere - karacadağ - özdere doğa yürüyüşü ( izmir ) alaca(3588m) zirve şehitlerimizi anma faaliyeti-kocaeli temsilcilik nazarköy'de gezi ve kanyon yürüyüşü (selçuk şube) satılık cassin rock tırmanış kaskı selçuk şube değirmendere - özdere doğa yürüyüşü çukurköy - rüzgar gülleri - hatundere doğa yürüyüşü ( izmir ) yazılı basında zirve zirve dağcılık denizli şubesi-çökelez dağı ata'ya saygı tırmanışı zirve dağcılık istanbul şube 2016 dağ faaliyetleri programı 27-28 mart erciyes melek yolu rotası tırmanış raporu (solo) samos bisiklet turu (yunanistan) - selçuk şube
Zirve dağcılık
Site İçi Arama Motoru
 
Anahtar kelime giriniz.
Detaylı arama için tıklayın
Yazarlarımız
İkinci El Malzeme  daha fazlası için tıklayınız.
Bildirimler  daha fazlası için tıklayınız.
İndirim Bildirileri almak için tıklayınız.Erken uyarı: Kulüp Üyeliği hakkındaki güncellemeleri bildir.
Tavsiye Edin
 
Konuyu arkadaşınıza göndermek ister misiniz?
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Copyright ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ © 2017
Genel Başkan :ORHAN KOZAN Tel: 0532.762 73 65 ( cep ) - 0232.311 12 71 (iş) - eposta: orhan_kozan@yahoo.com - genel_merkez@zirvedagcilik.net
Genel Merkez : Kıbrıs Şehitleri Caddesi Can Yücel Sokağı ( 1452 sok ) No:2/2 Alsancak / IZMIR Kulüp Tel : 0/232/464 09 53 (Haftaiçi günlerde 15.-20.00 arası açıktır )
Tasarım : Bilgehan Selçuk - 0/554/4001853

 Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, kulübümüz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.