Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Şubelere Hızlı Erişim
Ana Başlıklar
ÖZLEDİKLERİMİZ..
Sevgili özel Pak Ağabeyimiz..

Taziye Defterine Yazınız
İlave Sayfalar
Faydalı Linkler
Meteorolojik Bilgiler & Linkler
Site Kullanımı Hakkında
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

MERYEMANA KUZEYBATI ROTASI (KUŞADASI ŞUBE)
MERYEMANA KUZEYBATI ROTASI (KUŞADASI ŞUBE)
Soru Sormak İçin Tıklayınız Yazıcıya Uygun Görünüm Sayfayı Tavsiye etmek için tıklayınız. MERYEMANA KUZEYBATI ROTASI (KUŞADASI ŞUBE) - Konusunu Facebook ta yayınlamak için tıklayınız. MERYEMANA KUZEYBATI ROTASI (KUŞADASI ŞUBE) - Konusunu Twitter da yayınlamak için tıklayınız.  Sık Kullanılanlara Eklemek için tıklayınız
MERYEMANA KUZEYBATI ROTASI (KUŞADASI ŞUBE)

REHBER: ÖZGÜR AYDOĞAN

Faaliyet hakkında: Deniz yönünden yani Kuşadası yolundan başlayacak olan doğa yürüyüşümüz sırasında tarihi su kemeri, Meryemana evi ve fazla bilinmeyen bir Kilise kalıntısı göreceğiz. Bu keyifli rotayı yağmurlu bir havada yürürsek tadına doyum olmaz. Yanıbaşımızda bulunan yemyeşil ormanlarda harika bir rota bizi bekliyor.

Katılmak isteyenlerin araçta yer ayrılması için rehbere isim yazdırmaları mecburidir.

Rota mesafesi ve süresi: Yaklaşık 15 km. civarındaki rotayı molalar dahil 6 saatte geride bırakmayı planlıyoruz. Her faaliyette olduğu gibi uzunluk ve süre değişkenlik gösterebilir.

Hava durumu: 
http://www.accuweather.com/tr/tr/selcuk/1300545/weekend-weather/1300545

Uyarılar: Rehber gerekli hallerde faaliyette değişiklik yapabilir. 

Gerekli malzemeler: Daha rahat bir yürüyüş için ayak bileğinizi kavrayan sert tabanlı bir ayakkabı tercih etmenizi, ayakkabınız yetersiz ise ayak zedelenmelerine karsı çift çorap giymenizi, baton bulundurmanızı, mevsim koşullarına uygun (bere, eldiven, yedek çorap, polar mont, yağmurluk, tozluk) giyinmenizi tavsiye ederiz. Yanınızda getirdiğiniz bütün eşyalarınızı içine alacak büyüklükte (orta boy) bir sırt çantası işinizi görecektir. Çantanızda kişisel eşyalarınız haricince fener ya da kafa lambası, düdük, 2 litreye yakın su, günlük yiyecekleriniz ve yürüyüş esnasında kaybedeceğiniz enerjiyi karşılamak için fındık, kuru üzüm, kuru kayısı gibi doğal şeker türevlerini bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Hareket yeri ve saati: Saat 08.45 'de Meteoroloji önünden hareket edeceğiz. Katılacakların hareket saatinden en az 15 dakika önce gelinmesi mecburidir.

Başvuru ve iletişim
Rehber: Halil Özer 
Telefon: 0533 683 75 50

altay dağları keşif faaliyeti uluslararası gençlik kaya tırmanışı ve dağcılık festivali - rusya - türkiye 2014 sivil savunma gönüllüsü nedir ? naipli-eski ortaklar-su kemeri-gümüşköyü istanbul şubesi ilk yardım eğitimi 2003 aralık zirve dağcılık denizli-karcı teras tırmanışı bdk doğu duvarı faliyet raporu zirve dağcılık denizli köpek pınarı-tokluyatak zirve faaliyeti alain robert kaybolduğunuzda ne yapmalısınız? izmir - genel merkez 52. hafta duyurusu 08 agustos 2010-kocaeli temsilcilik-serindere doga yuruyusu narlıdere tırmanış bahçesi- ömer kalkanlı aladağlar küçük demirkazık tırmanışı istanbul şube nisan 2010 duyuru... taş ocağına karşı doğa yürüyüşü bolt üzerine yapılan tartışmalar - 2006 canlıtavuk - şirince doğa yürüyüşü (selçuk şube) karia yolu-bozburun yarımadası-marmaris etkinliği istanbul şubesi inönü yaylası doğa yürüyüşü
Zirve dağcılık
Site İçi Arama Motoru
 
Anahtar kelime giriniz.
Detaylı arama için tıklayın
Yazarlarımız
İkinci El Malzeme  daha fazlası için tıklayınız.
Bildirimler  daha fazlası için tıklayınız.
İndirim Bildirileri almak için tıklayınız.Erken uyarı: MERYEMANA KUZEYBATI ROTASI (KUŞADASI ŞUBE) hakkındaki güncellemeleri bildir.
Tavsiye Edin
 
Konuyu arkadaşınıza göndermek ister misiniz?
Zirve Dağcılık Ve Doğa Sporları

Copyright ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ © 2017
Genel Başkan :ORHAN KOZAN Tel: 0532.762 73 65 ( cep ) - 0232.311 12 71 (iş) - eposta: orhan_kozan@yahoo.com - genel_merkez@zirvedagcilik.net
Genel Merkez : Kıbrıs Şehitleri Caddesi Can Yücel Sokağı ( 1452 sok ) No:2/2 Alsancak / IZMIR Kulüp Tel : 0/232/464 09 53 (Haftaiçi günlerde 15.-20.00 arası açıktır )
Tasarım : Bilgehan Selçuk - 0/554/4001853

 Dağcılık sporu risk içeren bir spordur. Web sitemizdeki bilgiler ile yapılacak tırmanışlarda, oluşabilecek kazalardan, kulübümüz sorumlu tutulamaz.Teorik bilgiler, pratik eğitimler ile takviye edilmediği sürece yetersizdir. Lütfen dağcılık kulüplerinden, kurumlardan yada bilgili dağcılardan eğitim almadan dağa çıkmayınız.