İstanbul Şube Etkinlik Programı

 

ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
İSTANBUL ŞUBE

Her Salı 19:00 - 21:30 saatleri arasında kulüp yerimizde toplanmaktayız. Kulübümüz hakkında bilgi almak isteyen misafirlerimizi bekleriz.


Eski - Yeni üyelerimizin birbirleriyle tanışması, kulübümüzle tanışmak isteyen misafirlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında konuşabilmek adına, değerli üye ve misafirlerimizi her Salı kulüp toplantılarımıza bekliyoruz...

 

Kulübümüz bünyesinde gerçekleştirilen dağcılık , kampçılık, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için, email veya telefon kanalıyla, kulübümüzle iletişime geçebilirsiniz...

 

Adresimiz:

Şevket Aktalay Sürekli Eğitim Merkezi

Tophanelioğlu Caddesi Validebağ Korosu / ÜSKÜDAR

Kroki : http://www.zirvedagcilik.net/images/zirve%20kroki%202.jpg?osCsid=f59j5iupr6imf9o1d6ucu3a242

Altunizade metrobüs durağından 15 dakikalık yürüyüşle kulübümüze ulaşabilirsiniz. Tarif için aşağıdaki iletişim numaramızdan arayabilirsiniz...

  İletişim: istanbul@zirvedagcilik.net (0 542 727 06 34)

Kulüp Başkanı : Murat Ali KOÇ  - 0533 583 35 49   e-posta : muratkoc1907@gmail.com

 

Facebook Grubumuz: https://www.facebook.com/groups/zirvedagcilikistanbul/

Kulübümüze ait faaliyetlerden haberdar olmak için, email grubumuza üye olmanız gerekmektedir. E-mail adresinizin gruba eklenmesini, aşağıdaki adrese mesaj atarak bildiriniz. istanbul@zirvedagcilik.net

Her pazar günübirlik doğa yürüyüşlerimiz gerçekleştirilmektedir. Ayrıntılar için, email adresimize mesaj göndererek, email grubumuza eklenmeyi talep ediniz. Ayrıntıları, haftalık bültenlerde iletmekteyiz. Doğa yürüyüşlerimizden kısa video 'yu izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.youtube.com/watch?v=6KFT96X7U8A

 

2016-2017 Yılı Dağ Faaliyetleri kurallarımız:

 

  • Eğitimlerini tamamlamış
  • Son dönem üye aidatını yatırmış
  • Faaliyet sorumlusunun onayını almış
  • Dağcılık Lisansı bulunan
  üyelerimiz katılabilmektedir... Üye olmak zorunludur.

 

 Not: Eğitimi devam eden üyelerimiz, Dağ faaliyetlerimizin sadece kamp kısmına katılabilmektedir.

 

Dağ faaliyetlerimizle ilgili, Kulübümüz değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Dağ faaliyetlerimize, eğitimlerini tamamlamış ve gerekli donanıma sahip üyelerimiz, faaliyet sorumlulularının bilgisi dahilinde katılabilmektedir. 

Ayrıntılar için, yöneticilerimizden Murat Ali KOÇ veya faaliyet sorumlusuyla iletişime geçiniz.  istanbul@zirvedagcilik.net

 

NASIL ÜYE OLABİLİRİM ? 

Üyelik işlemleri için, aşağıda doldurmanız gereken belgeler belirtilmiş. Belgeleri indirerek , bilgisayar ortamında doldurmanız ve Salı günleri kulüp toplantılarımızda Üye işleri sorumlumuz “Neşe TUNÇ ‘a teslim etmenizi rica ederiz.  

Üye kayıt formu
Sporcu Tescil Fişi
Sağlık İzin Belgesi veya Sağlık Raporu
Eğitim Risk Formu

2 Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
5 adet vesikalık fotoğraf

Yukarıdaki evrakların üzerine tıklayarak, download ediniz. Bilgisayar ortamında doldururak çıktısını bizlere ulaştırmanız gerekmektedir.

Sağlık raporunu : Sağlık ocağından alabilirsiniz. Sağlık raporu yerine; yukarıda belirlilen sağlık izin belgesinin çıktısını alarak, iş yeri hekiminize onaylatmanız da yeterlidir.

Üyelik Giriş Ücreti 60.- TL dir. Bir kereye mahsus alınır. Aylık 5 TL olmak üzere, yıllık üyelik aidatımız 60 TL ‘dir. Üyelik giriş ücreti ve yıllık aidatınızla toplam 120 TL ‘yi Kulübümüzün resmi hesabına yatırmanızı rica ederiz. Yılın herhangi bir ayında üye olunacaksa, yıl sonuna kadar olan ayların toplamı kadar üyelik aidatı yatırabilirsiniz. 60TL + (kalan ay X 5 TL)

Neden Üye Olmalıyım? : Dağcılık ve doğa sporlarını tanıtıp geliştirmek ve bireyleri bu spor dalları içinde eğitip, daha sağlıklı bir beden ve ruh yapısına sahip olmalarını sağlamak, çevre bilincini geliştirerek, çevrenin korunmasına katkı sağlamak ve üyeler arasında sevgi, kardeşlik ve dayanışmayı güçlendirmek öncelikli amacımızdır. Düzenlemiş olduğumuz faaliyetler kulüp yöneticileri ve üyeler tarafından gönüllülük esasına göre yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ : Ülkemizde dağcılık sporunun öncü ve lider kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmek, yurtdışında ise dünya standardında bir dağcılık ve doğa sporları kulübü olmaktır.

MİSYONUMUZ : Dağcılık ve doğa sporları ile ilgili tüm kişi ve kuruluşlara eşit mesafede yaklaşarak, ülke dağcılığının gelişmesi ve dünya dağcılığında hak ettiği yeri almak için yapılacak çalışmalara öncülük etmek, uluslararası dağcılık ve doğa sporları kulüp ve birlikleriyle işbirliği içinde olmak, üyelerine, doğa sporcularına, topluma ve çevrenin korunmasına katkılarını artırmaktır." 

Kulübümüzün çatısı altında, her bireyi aidiyet duygusuyla üyemiz olmaya davet ederiz... 

 

Üyelik Aidatı

 

Bildiğiniz gibi, kulübümüz üyelerinden aldığı güçle etkinliklerini gerçekleştirebilmekte, çalışmalarını sürdürebilmektedir.
Kulübümüzün bağımsız kimliğinin koruyabilmesi, etkinliklerini arttırabilmesi, çalışmalarını güçlendirmesi ve zenginleştirmesi, dağlarımıza ve doğamıza sahip çıkabilmesi, üyeleriyle dayanışmayı geliştirmesi, siz üyelerimizin katkıları ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle üyelik ödentilerimizin zamanında ödenmesi çok önemlidir.
Bu güne kadar nedeni ne olursa olsun aksayan ödentilerinizin, en kısa sürede ödenmesi kulübümüzü çok daha etkin ve güçlü kılacaktır. Söz konusu borcunuzu, aşağıdaki hesaba havale yapabilirsiniz.
Birlikte çok güzel hedefleriminiz olduğu bu günlerde gerekli duyarlılığı göstermenizi rica ederiz.
Duyarlılığınız için çok teşekkür ederiz.
Aylık 5 tl olan üyelik aidatınızı ; yıllık 60 tl olarak tek seferde ödemenizi rica ederiz.
Üyelik aidatlarınızı resmi hesabımıza havale yaparken, açıklama kısmına (AD,SOYAD, ÜYELİK AİDATI) bilgisini giriniz.
Mümkünse, İnternet bankacılığı aracılığıyla üyelik aidatlarınızı yatırmanızı rica ederiz.
 
Üyelik Aidat İşlemleri İçin Hesap Bilgilerimiz :
Zirve Dağcılık Doğa Sporları Kulübü
İş Bankası-Nautilus Şubesi
Şube Kodu 1209 / Hesap No. 0055263
IBAN : TR680006400000112090055263

 

 Zirve Mountaineering and Extreme Sports Club Istanbul Branch

Member of UIAA

Welcome to those who live a life with a constant dream to conquer new summits.
You can reach our ZİRVE DAĞCILIK Head Office in Izmir or contact our branch offices in İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep, Selçuk, Marmaris, Tekirdağ, Çanakkale. We also have representatives in Antalya, Doğubeyazıt, Erzurum, Eskişehir, Hakkari, Iğdır, Kocaeli, Ereğli, Niğde and Söke.

Our activities cover all range of sport difficulties from the family hiking up to the high altitude mountain expeditions.
Rock climbing, hiking, trekking, ski, touringski, rafting 

As a non member you are very welcome to join nature hiking, cultural sittings and tuesday activities. Usually to take part in rock or mountain climbing it is compulsory to be a club member with an adequate training. Though we welcome and honored visiting foreigners (non members) who have been trained under adequate mountaineering schools.
We gather every Tuesday evening 07:30 P.M club at our place. You can come to the meeting. We are happy to meet you

Wishing you to be at the peak of love happiness health and success.

Contact & Information
Address:
Zirve Dağcılık İstanbul Şube
Şevket Aktalay İzci Okulu
Tophanelioğlu Caddesi Validebağ Korusu / ÜSKÜDAR
Map : http://www.zirvedagcilik.net/images/zirve%20kroki%202.jpg?osCsid=f59j5iupr6imf9o1d6ucu3a242
Email: istanbul@zirvedagcilik.net 
Tel: +90 
0 542 727 06 34